kuzeykurumsal

profesyonel tedarik çözümleri

Image

Taban Bakım Otomatları

Yer Yıkama Makinası STAR DRIVE SOUBER

Yer Yıkama Makinası STAR DRIVE SOUBER

Teknik Bilgiler
Kod No : 40350
Enerji : 24 V - DC
Fırça Genişliği : 860 mm
Silme Genişliği : 1050 mm
Tank Kapasite (Temiz) : 130 Lt
Tank Kapasite (Kirli) : 135 Lt
Vakum Motoru : 400W
Fırça Motoru : 750W
Fırça Basıncı : 43 Kg
Fırça Adeti : 2
Fırça Hızı : 180rpm
Çalışma Süresi : 3 Saat
Temizlik Kapasitesi : 4500 m²/saat
Ölçüleri (e/b/y) : 90 x 172 x 132 cm

Star Drive Souber yer yıkama temizlik makinası çeşitli zeminlerde yer temizliği yapabilecek binicili Yer Yıkama Makinasıdır.

Temizlik ve bakım şu şekilde gerçekleşir; temiz su tankı ve deterjanlı suyu zemine veren 2 adet dönen fırçası ile zemini ovalayarak temizler arkasındaki kasnak ile kirli su kirli su tankına toplanır ve böylelikle temizlik sağlanır.

Kolay kulanımlı sessiz temizlik makinaları dır kullanıcı açısından kullanımı ve hakimiyeti çok kolay bir makinadır, bu modelimizin manevra yeteneği çok güçlüdür sürüş sırasında makinanın gücünü hissediceksiniz 4 kalın teker sistemi ile devrilemeye karşı güvenilirdir. 80 cm genişliğindeki kapılardan rahatlıkla geçer makinanın alçak olması iyi hakimiyet sağlar üç saat süresinde temizlik yapılanabilinir 860 cm fırçalama 1050 cm kasnak genişliği vardır, 130 litre temiz 135 litre kirli su tankı kapasitesi vardır yer yıkama bakım temizlik makinasının ortada bulunan iki adet fırçası ile derinlemesine bir temizlik sağlar, makinanın toplam gücü 2150 w olan bir yer yıkama otomatıdır.

yer yıkama

Geniş ve problemli alanların çabuk temizliği için özel olarak tasarlanmıştır yüksek temizleme kapasitesi ve rahat kullanımı ile özellikle büyük mekanlarda kolay hızlı ve profesyonel bir temizlik sağlar. Fırçalama alanı geniş, nozul emiş kapasitesi yüksektir. Güçlü gövdesi ve batarya sistemi sayesinde uzun süre kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş profesyonel binicili yer yıkama makinasıdır cleanfix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri